O mně

Absolvovala jsem SZŠ v oboru všeobecná sestra, poté jsem vystudovala UJEP v bakalářském oboru porodní asistence. Po ukončení studia jsem působila na jednotce intenzivní péče pro novorozence v Karlových Varech a porodním sále v Ostrově. Několik let jsem spolupracovala také v soukromém mateřském centru Rodinka jako lektor předporodních kurzů a masáží kojenců.

V současné době pracuji na novorozeneckém oddělení v Ostrově, zároveň vedu předporodní kurzy a cvičení pro těhotné v ostrovské nemocnici a Mateřském centru v Karlových Varech. Působím také jako terénní laktační poradkyně a lektorka baby masáží II.stupně, které jsem absolvovala pod vedením zakladatelky baby masáží v ČR Mgr. Jany Hašplové.

Mojí prioritou je Vaše spokojenost. Předností je profesionalita a mnohaletá zkušenost v oboru. Navíc se postarám o co nejlepší, nejrychlejší a nejefektivnější řešení Vašeho problému. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost. Jako maminka dvou malých dětí čerpám mimo jiné i z osobních zkušeností, které jsou nenahraditelné.

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat.